Liturgie / akce Datum Den Čas Místo Diecéze Město Fotografové
rozeslání učedníků 14.01.2018 Ne 09:30 Sv. Markéty Diecéze českobudějovická Strakonice Michal Klečka
Křtiny - kostel Nanebevzetí Panny Marie Modřany 13.01.2018 So 14:00 Nanebevzetí Panny Marie Modřany Arcidiecéze pražská Praha - Modřany Jakub Šerých
Žabovřeské rozmlouvání - Marek Vácha na téma RADY MLÁDEŽI 10.01.2018 St 19:00 kostel Panny Marie Pomocnice, Foerstrova 2, Brno - Žabovřesky Diecéze brněnská Brno - Žabovřesky Václav Vlach
Mše sv. pro Řád sv. Lazara 09.01.2018 Út 17:00 Kaple sv. Václava Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Uložení do hrobu P. Jana Roba 09.01.2018 Út 11:00 hřbitov Ďáblice Arcidiecéze pražská Praha Tomáš Ježek
Mše sv. Svátek Křtu Páně - Christmas Angels - Schola brněnské mládeže 07.01.2018 Ne 15:30 Minorité Brno Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec Dominik Polanský
Mše svatá 07.01.2018 Ne 11:00 Praha-Vysočany / kostel sv. Vojtěcha Na Balkáně Arcidiecéze pražská Praha -
Tříkrálová sbírka - mše sv. s žehnáním koledníkům 07.01.2018 Ne 08:45 Kostel Nanebevzetí Panny Marie Diecéze brněnská Šlapanice u Brna Vojtěch Hlávka
Bohnická rybovka 06.01.2018 So 18:30 sv. Petra a Pavla Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
70. narozeniny biskupa Františka Václava Lobkowicze, slavnost Zjevení Páně 06.01.2018 So 18:00 katedrála Božského Spasitele Ostrava Diecéze ostravsko-opavská Ostrava Zdeněk Poruba
Slavnost Zjevení Páně 06.01.2018 So 17:00 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice Mirka Dolanská Gabriela Nováková
Rybovka ve Velké Chuchli 06.01.2018 So 15:00 kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha - Velká Chuchle Jakub Šerých
Rybovka v Zaječově 06.01.2018 So 15:00 kostel Panny Marie a sv. Benigny Arcidiecéze pražská Zaječov Alois Vašků
Tříkrálový průvod městem Frýdek-Místek s živými velbloudy 06.01.2018 So 10:00 Frýdek-Místek Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek Josef Cinciala Ivana Bužková
Tříkrálová sbírka v Bosonohách 06.01.2018 So 09:30 Kaple sv. Floriána, Bosonožské náměstí Diecéze brněnská Bosonohy Václav Vlach
Tříkrálová sbírka v Nosislavi 06.01.2018 So 09:30 Nosislav Diecéze brněnská Nosislav Dušan Kadlec
Slavnost Zjevení Páně a tříkrálová sbírka 06.01.2018 So 09:00 Sv. Gothard Arcidiecéze pražská Český Brod Patricie Červená
Slavnost Zvěstování Páně, požehnání a vyslání tříkrálových koledníků 06.01.2018 So 09:00 sv. Petra a Pavla Diecéze brněnská Újezd u Brna Stanislav Pospíšil jr.
Slavnost Zjevení Páně 06.01.2018 So 09:00 sv. Jana a Pavla, Frýdek-Místek Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek Josef Cinciala Ivana Bužková
Tříkrálová sbírka - žehnání koledníkům 04.01.2018 Čt 16:00 Náměstí Přemysla Otakara II. Diecéze českobudějovická České Budějovice Marie Košinová
Tříkrálový koncert Cyrilometodějského gymnázia 02.01.2018 Út 22:43 kostel sv. Augustina Diecéze brněnská Brno Markéta Zelenková
Zahájení Tříkrálové sbírky 2018 v brněnské diecézi 02.01.2018 Út 14:30 katedrála sv. Petra a Pavla Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec
Slavnost Matky Boží Panny Marie - Staré Hamry Gruň 01.01.2018 Po 11:00 Dřevěný kostelík Panny Marie Pomocnice křesťanů Diecéze ostravsko-opavská Staré Hamry - Gruň Petr Polanský
Liturgie slavnosti Matky Boží, Panny Marie 01.01.2018 Po 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Petr Synek
Slavnost Matky Boží Panny Marie 01.01.2018 Po 09:00 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice Mirka Dolanská
Nešpory a Te Deum 31.12.2017 Ne 16:00 katedrála sv. Víta Arcidiecéze pražská Praha Petr Synek
Rybova mše vánoční s žehnáním manželům 30.12.2017 So 17:00 kostel sv. Jana Nepomuckého v Hluboké nad Vltavou Diecéze českobudějovická Hluboká nad Vltavou Mirka Dolanská
Žehnání tříkrálovým koledníkům. 30.12.2017 So 10:00 katedrála sv. Václava Arcidiecéze olomoucká Olomouc Pavel Langer
Vánoční koncert CM Fraj 29.12.2017 19:00 Kostel Sv.Andělů Strážných Arcidiecéze olomoucká Veselí nad Moravou Zbyněk Šišpera
Jáhenské svěcení v Bazilice ve Frýdku-Místku 29.12.2017 10:00 Bazilika Minor - Frýdek-Místek Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek Ivana Bužková Josef Cinciala
ŽIVÝ BETLÉM V Žatčanech 28.12.2017 Čt 17:00 Náměstí Žatčany Diecéze brněnská Žatčany Stanislav Pospíšil jr.
Mše svatá za potracené děti, jejich rodiče a lékaře 28.12.2017 Čt 11:00 Pražské Jezulátko Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Poutní slavnost sv. Jana Evangelisty 27.12.2017 St 15:30 Brno - minorité Diecéze brněnská Brno Vojtěch Hlávka
Komunita Sant‘ Egidio -Vánoční oběd 2017 27.12.2017 St 09:00 arcibiskupský palác Arcidiecéze olomoucká Olomouc Pavel Langer
Živý betlém u kaple sv. Antonína 26.12.2017 Út 16:00 Kaple sv. Antonína Diecéze brněnská Újezd u Brna Stanislav Pospíšil jr.
Živý Betlém u salesiánů v Brně-Žabovřeskách 26.12.2017 Út 14:30 Kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, SDB, Brno - Žabovřesky Diecéze brněnská Brno Dominik Polanský
Vánoční koncert 26.12.2017 Út 12:07 Uherský Ostroh Arcidiecéze olomoucká Uherský Ostroh Petr Nedoma
Sant’ Egidio - oběd pro potřebné 26.12.2017 Út 12:00 Restaurace Živá Voda pod Petrovem - Brno Karel Pažourek
Vánoční oběd pro chudé - Sant Egidio - Brno, fara sv. Jakuba 26.12.2017 Út 11:30 Fara u kostela sv. Jakuba Diecéze brněnská Brno Petr Synek
Svatoštěpánská kolednická mše svatá 26.12.2017 Út 10:30 Kostel Nanebevzetí Panny Marie Arcidiecéze olomoucká Strážnice Zbyněk Šišpera
Vánoční koncert - Missa pastoralis in C "Čuj, Miko, čuj!" 25.12.2017 Po 19:00 Kostel Nanebevzetí Panny Marie Diecéze brněnská Šlapanice u Brna Vojtěch Hlávka
Živý betlém 25.12.2017 Po 17:00 Kostel Nanebevzetí Panny Marie Arcidiecéze olomoucká Strážnice Zbyněk Šišpera
Živý betlém 25.12.2017 Po 16:00 Boršice u Buchlovic Arcidiecéze olomoucká Boršice u Buchlovic Petr Nedoma
Besídka dětí a svátostné požehnání 25.12.2017 Po 16:00 sv. Petra a Pavla, Újezd u Brna Diecéze brněnská Újezd u Brna Stanislav Pospíšil (st.)
Živý betlém 25.12.2017 Po 15:00 sv. Gothard Arcidiecéze pražská Český Brod Patricie Červená
oběd pro bezdomovce 25.12.2017 Po 12:30 AP Arcidiecéze pražská Praha Kateřina Galušková
Slavnost NAROZENÍ PÁNĚ 25.12.2017 Po 11:00 Sv. Petra a Pavla Diecéze brněnská Újezd u Brna Tomáš Cigánek
Liturgie slavnosti Narození Páně - ve dne 25.12.2017 Po 10:00 katedrála sv. Víta Arcidiecéze pražská Praha Betty Horníková
Slavnost Narození Páně 25.12.2017 Po 09:00 bazilika Panny Marie Bolestné Diecéze litomeřická Bohosudov Jan Macek
Slavnost Narození Páně 25.12.2017 Po 08:30 kostel Nanebevzetí Panny Marie Chrudim Diecéze královéhradecká Chrudim Klára Kalinová
Slavnost Narození Páně 25.12.2017 Po 08:15 Nanebevzetí Panny Marie Diecéze českobudějovická Blatná Jana Havlová
Liturgie slavnosti Narození Páně - v noci 25.12.2017 Po 00:00 katedrála sv. Víta Arcidiecéze pražská Praha Tomáš Ježek
Liturgie slavnosti Narození Páně - půlnoční 25.12.2017 Po 00:00 Chrudim Diecéze královéhradecká Chrudim Klára Kalinová
Slavnost Narození Páně - "Půlnoční" u minoritů, Rybova mše 25.12.2017 Po 00:00 Kostel svatých Janů - Minorité Brno Diecéze brněnská Brno Dominik Polanský Dušan Kadlec
Slavnost Narození Páně 24.12.2017 Ne 23:59 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice Michal Klečka
Půlnoční mše sv. 24.12.2017 Ne 23:59 kostel sv. Vavřince Diecéze litomeřická Jezvé Jana Chadimová
Půlnoční mše svatá 24.12.2017 Ne 23:00 Kostel Sv.Andělů Strážných Arcidiecéze olomoucká Veselí nad Moravou Zbyněk Šišpera
Štědrovečerní mše 24.12.2017 Ne 21:00 sv. Petra a Pavla, Újezd u Brna Diecéze brněnská Újezd u Brna Stanislav Pospíšil jr.
Dětská štědrovečerní mše svatá 24.12.2017 Ne 16:00 Kostel Nanebevzetí Panny Marie Diecéze brněnská Šlapanice u Brna Vojtěch Hlávka
Mše svatá pro rodiny s dětmi 24.12.2017 Ne 16:00 Kostel Nejsvětějšího srdce Páně Diecéze litomeřická Teplice Petr Macek
Dětská "půlnoční" mše sv. v Brně Žabovřeskách 24.12.2017 Ne 15:00 Brno Žabovřesky Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec Dominik Polanský
Zpívání u jesliček 24.12.2017 Ne 15:00 Chrudim Diecéze královéhradecká Chrudim Klára Kalinová
Vánoční mše sv. pro rodiny . 24.12.2017 Ne 15:00 katedrála Božského Spasitele Ostrava Diecéze ostravsko-opavská Ostrava Zdeněk Poruba
Setkání dětí u jesliček 24.12.2017 Ne 15:00 Kostel sv. Jana a Pavla/Frýdek-Místek Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek Ivana Bužková
Předávání skautského ocenění 24.12.2017 Ne 12:50 Most, náměstí Diecéze litomeřická Most Petr Macek
Živý Betlém s průvodem 23.12.2017 So 15:00 Mírové náměstí, Dómské náměstí Diecéze litomeřická Litoměřice Jana Chadimová
Duchovní obnova, příprava Vánoc 23.12.2017 So 10:00 kostel Navštívení Panny Marie, fara Diecéze litomeřická Horní Police Jana Chadimová
Úklid kostela a zdobení stromků 22.12.2017 19:00 Sv. Petra a Pavla Diecéze brněnská Újezd u Brna Tomáš Cigánek
Barokní roráte 22.12.2017 19:00 sv. Petra a Pavla Arcidiecéze pražská Praha 8 Martin Myslivec
Betlémské světlo - skauti přinesou betlémské světlo do katedrály. 22.12.2017 17:00 katedrála Božského Spasitele Ostrava Diecéze ostravsko-opavská Ostrava Zdeněk Poruba
Česká mše vánoční "Hej, mistře!" Biskupský dvůr, Schola brněnské mládeže 22.12.2017 15:00 Biskupský dvůr, Brno - Kapucínské náměstí Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec Dominik Polanský
Zpívání v nemocnici 22.12.2017 14:00 nemocnice Chrudim Diecéze královéhradecká Chrudim Klára Kalinová
Ukončení rorátů pro děti 22.12.2017 06:20 Kostel sv. Jakuba, Místek Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek Ivana Bužková
Rybova mše 21.12.2017 Čt 19:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Roráty pro děti 20.12.2017 St 06:30 Kostek sv. Jana Křtitele Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek, Frýdek Josef Cinciala
Roráty - u Jezuitů 20.12.2017 St 06:00 VKH Brno Diecéze brněnská Brno Dominik David Vojtěch Hlávka
Vánoční výzdoba baziliky 19.12.2017 Út 16:30 frýdecká bazilika Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek, Frýdek Josef Cinciala
biskup Pavel Posád přivítá Betlémské světlo 19.12.2017 Út 15:00 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice Marie Košinová
Nástup jednotek vojenské policie 19.12.2017 Út 11:00 vrch Vítkov Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Mše sv. spojená s přijetím do sekulárního řádu sv. Františka 17.12.2017 Ne 17:30 Blažovice Diecéze brněnská Blažovice Vojtěch Hlávka
Betlémské světlo ve Frýdku - Místku 17.12.2017 Ne 10:27 nádraží Frýdek-Místek Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek Josef Cinciala
Přátelské vánoční setkání s výstavou netradičních betlémů 17.12.2017 Ne 10:15 Farní sbor ČCE Brandýs nad Labem, Horova 1885 - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Tomáš Ježek
Předání Betlémského světla - Praha 17.12.2017 Ne 10:00 katedrála sv. Víta, Vojtěcha a Václava Arcidiecéze pražská Praha Jakub Šerých
Mše svatá a předání betlémského světla zástupcům veřejného života 17.12.2017 Ne 10:00 Katedrála sv. Václava Arcidiecéze olomoucká Olomouc Dominik Novák
Betlémské světlo 17.12.2017 Ne 09:49 Praha Hl. nádraží Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Mše sv. a ustanovení maďarské farnosti 17.12.2017 Ne 09:30 sv. Jindřich Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Předání Betlémského světla do rukou brněnského biskupa při mši sv. v katedrále sv. Petra a Pavla 17.12.2017 Ne 09:00 Katedrála sv. Petra a Pavla Diecéze brněnská Brno - Petrov Dušan Kadlec
Převezení betlémského světla z brněnké katedrály do Újezdu u Brna 17.12.2017 Ne 09:00 Brno - > Újezd u Brna - Újezd u Brna Tomáš Cigánek
Převzetí Betlémského světla z vlaku 17.12.2017 Ne 09:00 Nádraží Veselí nad Moravou Arcidiecéze olomoucká Veselí nad Moravou Zbyněk Šišpera
Převzetí Betlémského světla z vlaku 17.12.2017 Ne 08:01 Nádraží Staré Město Arcidiecéze olomoucká Staré Město František Ingr
Rozeslání betlémského světla do celého světa 16.12.2017 So 09:00 Vídeň, MexicoPlatz Zahraničí Vídeň Dominik Polanský Petr Polanský
Stromky pro baziliku 16.12.2017 So 08:00 frýdecká bazilika Diecéze ostravsko-opavská Frýdek-Místek, Frýdek Josef Cinciala
Mše sv. pro pracovníky charity 15.12.2017 10:00 Loreta Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Předvánoční koncert pro válečné veterány 14.12.2017 Čt 15:40 Vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha Lucie Horníková
Ekumenická bohoslužba s ustavením nových vězeňských kaplanů 14.12.2017 Čt 15:00 Sv. Václav Na Zderaze Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Pietní setkání vězeňských kaplanů 14.12.2017 Čt 10:30 Olšanské hřbitovy Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Radio Proglas: Debaty prezidentských kandidátů 13.12.2017 St 14:00 Rádio Proglas Diecéze brněnská Brno Václav Vlach
přijetí studentů KTF 12.12.2017 Út 10:30 Arcibiskupství pražské Arcidiecéze pražská Praha -
Nešpory a předávání cen zasloužilým laikům 10.12.2017 Ne 17:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Ensemble Hilaris - adventní koncert 10.12.2017 Ne 17:00 sv. Václav Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Zobrazeno posledních 100 proběhnutých akcí.