Liturgie / akce Datum Den Čas Místo Diecéze Město Fotografové
Jáhenské svěcení 20.05.2018 Ne 15:00 Bazilika Panny Marie Bolestné Diecéze litomeřická Krupka-Bohosudov Jana Chadimová
Křtiny - hlavní pouť s o. biskupem Pavlem Konzbulem 20.05.2018 Ne 10:30 Kostel jména Panny Marie Diecéze brněnská Křtiny Petr Nedoma
Biřmování 20.05.2018 Ne 10:00 Kostel Povýšení sv. Kříže Arcidiecéze olomoucká Hustopeče Nad Bečvou Zdeněk Ovčačík
Liturgie slavnosti Seslání Ducha svatého 20.05.2018 Ne 10:00 s Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Biřmování 20.05.2018 Ne 10:00 katedrála sv. Václava Arcidiecéze olomoucká Olomouc Dominik Novák
Biřmování 20.05.2018 Ne 09:30 Proboštský kostel Nanebevzetí Panny Marie Diecéze českobudějovická Jindřichův Hradec Marie Košinová
biřmování v kostele sv. Jiljí 20.05.2018 Ne 09:30 sv. Jiljí Arcidiecéze pražská Praha - Staré město Jakub Šerých
Slavnost Seslání Ducha Svatého - biřmování 20.05.2018 Ne 09:30 katedrála Božského Spasitele Ostrava Diecéze ostravsko-opavská Ostrava Zdeněk Poruba
První svaté přijímání Zhoř u Jihlavy 20.05.2018 Ne 09:15 Kostel sv. Markéty Zhoř Diecéze brněnská Zhoř Dušan Kadlec
Slavnost seslání Ducha Svatého s udělováním svátosti biřmování 20.05.2018 Ne 09:00 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice Michaela Reitingerová
První sv. přijímání 20.05.2018 Ne 09:00 kostel Povýšení svatého Kříže Diecéze brněnská Brno Slatina Tomáš Cigánek
První sv. Přijímání 20.05.2018 Ne 08:30 Nanebevzetí Panny Marie Arcidiecéze olomoucká Spytihněv Tomáš Holeček
Pastorační návštěva / Oslava výročí školy 20.05.2018 Ne 00:00 Horní hřiště Diecéze brněnská Jiříkovice Vojtěch Hlávka
Vigilie slavnosti Seslání Ducha svatého 19.05.2018 So 20:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Brněnská muzejní noc - diecézní muzeum 19.05.2018 So 18:00 Diecézní muzeum, katedrála Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec
Svatodušní vigilie 19.05.2018 So 17:00 Kostel sv. Bartloloměje v Odrách Diecéze ostravsko-opavská Odry Nela Franková
Liturgie přijetí do katechumenátu 19.05.2018 So 16:30 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Vernisáž diecézní výstavy fotografií Člověk a Víra 19.05.2018 So 13:00 Fara u kostela sv. Jakuba Diecéze brněnská Brno Miroslav Krystek Dominik Polanský
Biskupské svěcení Mons. Zdenka Wasserbauera 19.05.2018 So 10:00 katedrála sv. Víta Arcidiecéze pražská Praha Jakub Šerých Jana Havlová
Pouť charit olomoucké arcidiecéze. 19.05.2018 So 09:00 Narození panny Marie Arcidiecéze olomoucká Štípa Pavel Langer
Mše svatá k 100. výročí narození P. Bonaventury Boušeho OFM 18.05.2018 18:00 Panny Marie Sněžné Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
60. mezinárodní vojenská pouť do Lurd (Francie) 18.05.2018 08:30 Lurdy Zahraničí Lurdy Vojtěch Pospíšil
Průvod Božího těla v Brně 17.05.2018 Čt 21:49 sv. Janů Diecéze brněnská Brno Martin Štecher
Novéna k Duchu Svatému 17.05.2018 Čt 20:00 Kostel Panny Marie Pomocnice Diecéze brněnská Brno - Žabovřesky Dušan Kadlec
Košt VKH Brno 16.05.2018 St 19:00 KC Sýpka Diecéze brněnská Brno Štěpán Langášek
Svátek sv. Jana Nepomuckého 16.05.2018 St 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Setkání společenství Svatovítských varhan, Piano nobile AP 16.05.2018 St 15:00 Arcibiskupský palác Arcidiecéze pražská Praha Jiří Plaček
Diecezní pouť Charit 16.05.2018 St 09:30 Kostel Nejsvětějšího srdce Ježíšova Diecéze ostravsko-opavská Česky Těšín Lena Labajová
Liturgie slavnosti sv. Jana Nepomuckého 15.05.2018 Út 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová Michal Havel
Biřmování VKH Brno 14.05.2018 Po 19:00 Kostel Nanebevzetí Panny Marie Diecéze brněnská Brno Vojtěch Hlávka
7. velikonoční neděle 13.05.2018 Ne 16:15 sv. Ducha Arcidiecéze olomoucká Staré Město Dominik Polanský Lena Labajová
Žehnání pramenům - Zahájení lázeňské sezóny v Poděbradech 13.05.2018 Ne 11:55 Poděbrady Diecéze královéhradecká Poděbrady Jiří Plaček
udělování svátosti biřmování 13.05.2018 Ne 10:00 kostel Stětí sv. Jana Křtitele Arcidiecéze pražská Rudná Hořelice -
1.sv.přijímání 13.05.2018 Ne 10:00 sv.Jiljí Arcidiecéze pražská Vlašim Kateřina Galušková
První svaté přijímání 13.05.2018 Ne 09:30 Kostel sv. Petra a Pavla Diecéze českobudějovická Horažďovice Kateřina Fuksová
1. sv. přijímání Brno - Žabovřesky 13.05.2018 Ne 09:00 Brno-Žabovřesky Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec
První sv. přijímání 13.05.2018 Ne 08:45 Kostel Nanebevzetí Panny Marie Diecéze brněnská Šlapanice u Brna Vojtěch Hlávka Tomáš Cigánek
Liturgie sl. výročí posvěcení katedrály 12.05.2018 So 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Anna Guthrie
Poutní mše svatá za duchovní povolání 12.05.2018 So 11:00 Svatá Hora - Bazilika Nanebevzetí Panny Marie Arcidiecéze pražská Příbram Jana Havlová Michal Havel
Mariánská pouť Prahou + výtvarný happening 12.05.2018 So 11:00 centrum Prahy a Staroměstské náměstí Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Pouť křesťanských médií 2018 12.05.2018 So 09:00 Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a svatého Cyrila a Metoděje Arcidiecéze olomoucká Velehrad Martin Štecher Lena Labajová
Sázení lípy Floriánky biskupem Vojtěchem Cikrlem 11.05.2018 08:30 park pod školou - Bosonohy Diecéze brněnská Bosonohy Václav Vlach
Vernisáž výstavy a nová knížka P. Holoty 10.05.2018 Čt 19:00 PMS - ambit kláštera Arcidiecéze pražská Praha 1 Jakub Šerých
VKH Olomouc-biřmování 09.05.2018 St 19:00 Panny Marie Sněžné Arcidiecéze olomoucká Olomouc Dominik Novák
Studentská mše VKH 09.05.2018 St 19:00 sv. Ignác Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Den otevřených dveří 09.05.2018 St 15:00 Salesiánské středisko mládeže Diecéze litomeřická Teplice Jana Chadimová
Jarní pouť 08.05.2018 Út 23:30 sv. Monika a sv. Augustin Diecéze brněnská Vřesice Radek Hanskut
Primiční mše svatá - Martin Uher 08.05.2018 Út 17:00 Kostel Nanebevzetí Panny Marie Diecéze brněnská Šlapanice u Brna Vojtěch Hlávka
Žehnání motorek 08.05.2018 Út 00:00 kostel, náměstí, Dobrá Voda Diecéze českobudějovická Třeboň Marie Košinová
Mše svatá za pracovníky charity 07.05.2018 Po 18:00 Kostel Sv.Andělů Strážných Arcidiecéze olomoucká Veselí nad Moravou Zbyněk Šišpera
Mše svatá 06.05.2018 Ne 21:22 Narození Panny Marie Diecéze brněnská Jimramov Radek Hanskut
Pouť farnosti Veselí nad Moravou na Sv. Antonínek 06.05.2018 Ne 15:00 Poutní areál Svatý Antonínek Arcidiecéze olomoucká Blatnice pod Svatým Antonínkem Zbyněk Šišpera
biřmování u sv. Matěje 06.05.2018 Ne 10:00 sv. Matěje Arcidiecéze pražská Praha 6 Jakub Šerých
Poutní mše sv. ke sv. Janu Sarkandrovi 06.05.2018 Ne 09:30 kostel Nanebevzetí P. Marie, Holešov Arcidiecéze olomoucká Holešov Milena Machálková
Mše svatá a žehnání kaple sv. Gotharda 06.05.2018 Ne 09:30 Sv. Gothard Arcidiecéze pražská Český Brod Patricie Červená Martin Červený
Mše svatá, následuje Valná hromada Matice svatohostýnské 06.05.2018 Ne 09:15 Bazilika - Svatý Hostýn Arcidiecéze olomoucká Svatý Hostýn František Ingr
Diecézní setkání ministrantů na Vranově u Brna 05.05.2018 So 20:15 Kostel Narození Panny Marie Diecéze brněnská Vranov u Brna Radek Hanskut Dušan Kadlec
Biřmování 05.05.2018 So 15:00 Kostel sv. Mikuláše Diecéze brněnská Šaratice Vojtěch Hlávka
pouť na Lomec u Vodňan 05.05.2018 So 14:00 kostel Jména Panny Marie Diecéze českobudějovická Lomec u Vodňan Michal Klečka
pouť sv. Gotharda 05.05.2018 So 14:00 Modřice Diecéze brněnská Modřice Štěpán Langášek
Slavnostní otevření kaple sv.Floriána a sv.Šebestiána 05.05.2018 So 10:00 kaple sv.Floriána a sv.Šebestiána - Bzenec Arcidiecéze olomoucká Bzenec Zbyněk Šišpera
Mše svatá ke cti sv. Floriána 04.05.2018 22:15 sv. Maří Magdaléna Diecéze brněnská Sulíkov Radek Hanskut
Pohřeb pana Jiřího Hampla 04.05.2018 13:00 Kostel sv. Jiljí Diecéze litomeřická Bezděz Jana Chadimová
Koncert rockové kapely RBB (Žabovřeské rozmlouvání) 04.05.2018 08:00 amfiteátr u kostela Panny Marie Pomocnice Brno Žabovřesky Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec
Bohoslužba za dárce těl 02.05.2018 St 19:00 Kostel Nanebevzetí Panny Marie Diecéze plzeňská Plzeň Michaela Reitingerová
Předání staveniště 02.05.2018 St 11:00 Kostel Navštívení Panny Marie Diecéze litomeřická Horní Police Jana Chadimová
Májová pobožnost 01.05.2018 Út 19:30 Nanebevzetí Panny Marie Arcidiecéze pražská Tismice Patricie Červená Martin Červený
Přenášení kříže 01.05.2018 Út 13:30 Bzenec Arcidiecéze olomoucká Bzenec Petr Nedoma
První májová pouť v Hájku u Prahy 01.05.2018 Út 11:00 františkánský klášter Hájek Arcidiecéze pražská Hájek Jakub Šerých
Jarní pouť k uctění ostatků Jana Pavla II 01.05.2018 Út 10:30 Nanebevzetí Panny Marie Arcidiecéze olomoucká Strážnice Lukáš Janík Zbyněk Šišpera
Liturgie památky sv. Zikmunda 30.04.2018 Po 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Mše svatá 29.04.2018 Ne 15:00 Kostel Navštívení Panny Marie Diecéze litomeřická Horní Police Jana Chadimová
1. svaté přijímání 29.04.2018 Ne 10:30 Kostel Narození Panny Marie Vranov u Brna Diecéze brněnská Vranov Dušan Kadlec
Mše svatá 29.04.2018 Ne 10:30 Nanebevzetí Panny Marie Diecéze královéhradecká Polná Jana Havlová
Mše s udílením kandidatury jáhenství a kněžství 29.04.2018 Ne 09:00 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice Marek Novák
Mše svatá pro Komunitu Sant’Egidio k 50. výročí jejího založení 28.04.2018 So 13:00 sv. Michal Arcidiecéze olomoucká Olomouc Pavel Langer
Děkovná mše sv. za 75 let života 28.04.2018 So 09:30 sv. Pavel, Pouchov Diecéze královéhradecká Hradec Králové Jana Havlová
Svatovojtěšská pouť na Libici 28.04.2018 So 09:00 Libice Diecéze královéhradecká Libice Pavel Langer
Slavnostní koncert k 75. narozeninám Dominika kardinála Duky OP 26.04.2018 Čt 19:00 Sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Demontáž zvonů 25.04.2018 St 15:30 Poutní areál - zvonice Diecéze litomeřická Horní Police Jana Chadimová
Africký květ 24.04.2018 Út 19:00 Nakladatelství a knihkupectví Paulínky - Praha Jiří Šťástka
Liturgie ke cti sv. Jiří 24.04.2018 Út 18:00 Bazilika sv. Jiří Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Poutní mše sv. 23.04.2018 Po 19:00 Sv. Vojtěcha u ND Arcidiecéze pražská Praha Betty Horníková
Benefiční koncert ve prospěch léčby lepry 23.04.2018 Po 19:00 kostel Sv. Josefa na Malé Straně Arcidiecéze pražská Praha Petr Synek
Mše svatá 23.04.2018 Po 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Koncert chval Schola brněnské mládeže 22.04.2018 Ne 18:00 Brno - Starý Lískovec Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec
Přednáška prof. Jana Royta 22.04.2018 Ne 16:00 Fara Diecéze litomeřická Horní Police Jana Chadimová
Studentský Velehrad - neděle (14. celostátní setkání vysokoškoláků) 22.04.2018 Ne 10:00 Bazilika sv. Cyrila a Metoděje Arcidiecéze olomoucká Velehrad Jan Čermák Vojtěch Hlávka
První svaté přijímání 22.04.2018 Ne 08:45 Kostel sv. Václava, Tišnov Diecéze brněnská Tišnov Miroslav Novotný
Godzone konferencia 2018 | v hlbine 21.04.2018 So 21:45 Liptov Aréna Tatranlandia Zahraničí Liptovský Mikuláš, Slovensko Martin Štecher Anička Zemanová
28. Skautská pouť ve Křtinách 21.04.2018 So 15:30 Jména Panny Marie Diecéze brněnská Křtiny Tomáš Cigánek
Liturgie slavnosti sv. Vojtěcha 21.04.2018 So 11:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Martina Řehořová
Ivančena 21.04.2018 So 11:00 Ivančena Diecéze ostravsko-opavská Malenovice Dominik David
Průvod s ostatky kardinála Berana 21.04.2018 So 10:00 Strahov Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová Roman Albrecht
Studentský Velehrad - sobota (14. celostátní setkání vysokoškoláků) 21.04.2018 So 10:00 Bazilika sv. Cyrila a Metoděje Arcidiecéze olomoucká Velehrad Jan Čermák Zbyněk Šišpera
110 let Sboru dobrovolných hasičů v Šenově 21.04.2018 So 10:00 Prozřetelnosti Boží Diecéze ostravsko-opavská Šenov Josef Cinciala
Františkánská ministrantská brigáda 21.04.2018 So 08:00 klášter v Hájku Arcidiecéze pražská Hájek Jakub Šerých
Koncert skupiny SoliDeo 20.04.2018 18:00 Kostel Jména Panny Marie Diecéze litomeřická Děčín-Bynov Jana Chadimová
doprovodný program, modlitby - repatriace kardinála Berana 20.04.2018 18:00 sv. Vojtěch Dejvice Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Přílet ostatků kard. Berana na letiště 20.04.2018 18:00 letiště Ruzyně Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Zobrazeno posledních 100 proběhnutých akcí.