Liturgie / akce Datum Den Čas Místo Diecéze Město Fotografové
mše svatá / 30 let od smrti služebnice Boží sestry Vojtěchy Hasmandové 17.01.2018 St 15:00 sv. Karla Boromejského Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Den školy 18.01.2018 Čt 09:00 sv. Tomáš mše, koncert Petr Helán kino Scala Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec Vojtěch Hlávka
Ekumenická bohoslužba v rámci týdne modliteb za sjednocení křesťanů 18.01.2018 Čt 18:00 Nanebevzetí Panny Marie - Modřany Arcidiecéze pražská Praha Jakub Šerých
Víkendové setkání OASIS v Don Boscu 19.01.2018 14:45 Don Bosco, Ostrava Diecéze ostravsko-opavská Ostrava -
Kňazská a diakonská vysviacka 20.01.2018 So 10:00 Katedrála Sv. Jána Krstiteľa, Trnava Zahraničí Trnava (SK) Miroslav Novotný Vojtěch Pospíšil
Farní a lidový ples 20.01.2018 So 19:30 Obecní sál Arcidiecéze olomoucká Ostrožská Lhota Vojtěch Pospíšil
posvěcení oltáře 21.01.2018 Ne 09:00 kostel sv. Václava Diecéze českobudějovická Sušice Marek Novák
Pouť k Panně Marii, Matce jednoty křesťanů - biskup Antonín Basler 21.01.2018 Ne 10:00 Bazilika - Velehrad Arcidiecéze olomoucká Velehrad František Ingr
Ekumenická studentská slavnost 23.01.2018 Út 18:00 kostel sv. Jana Křtitele Na Prádle Arcidiecéze pražská Praha 1 Tomáš Ježek
Mše svatá 25.01.2018 Čt 11:30 kaple sv. Kosmy a Damiána Karolinum Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Spojené farnosti - muzikál Nestříhat! 28.01.2018 Ne 17:00 hala TJ Sokol Vranovice Diecéze brněnská Vranovice Tomáš Cigánek
Akademický den 31.01.2018 St 08:00 kostel sv. Augustina Diecéze brněnská Brno Vojtěch Hlávka
Uvedení nového děkana KTF 31.01.2018 St 15:00 Chrám Matky Boží před Týnem Arcidiecéze pražská Praha Lucie Horníková
Mše svatá za pracovníky a klienty Arcidiecézní charity Praha 31.01.2018 St 17:00 kostel sv. Josefa, Josefská 43/4, Praha 1 Arcidiecéze pražská Praha 1 Tomáš Ježek
Slavnost Dona Bosca 31.01.2018 St 18:30 sv. Terezie od Dítěte Ježíše Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie svátku Uvedení Páně do chrámu 02.02.2018 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Liturgie svátku Uvedení Páně do chrámu 02.02.2018 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Ples VKH Brno 12.02.2018 Po 19:00 Semilasso Diecéze brněnská Brno -
Ples 12.02.2018 Po 19:03 Brno Diecéze brněnská Brno Petr Nedoma
Liturgie Popeleční středy 14.02.2018 St 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Lucie Horníková
Pouť ke sv. Valentinovi na Vyšehradě 17.02.2018 So 15:30 Kolegiátní kapitula sv. Petra a Pavla na Vyšehradě Arcidiecéze pražská Praha Tomáš Ježek
Ekumenická bohoslužba 04.03.2018 Ne 14:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Lucie Horníková
Rekviem za kardinála Vlka 17.03.2018 So 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Liturgie Květné neděle 25.03.2018 Ne 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Missa chrismatis 29.03.2018 Čt 09:30 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Lucie Horníková
Liturgie Zeleného čtvrtku 29.03.2018 Čt 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Velký pátek – celodenní adorace 30.03.2018 00:00 Všech svatých Arcidiecéze pražská Praha -
Ranní chvály Velkého pátku 30.03.2018 08:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Obřady Velkého pátku 30.03.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht Jana Havlová
Bílá sobota – celodenní adorace 31.03.2018 So 00:00 Všech svatých Arcidiecéze pražská Praha -
Ranní chvály Bílé soboty 31.03.2018 So 08:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Vigilie Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 31.03.2018 So 20:00 Panny Marie Královny míru Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie vigilie slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 31.03.2018 So 20:30 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Liturgie slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 01.04.2018 Ne 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Lucie Horníková
Mše sv. pro Hnutí pro život 07.04.2018 So 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha David Sís
Liturgie slavnosti sv. Vojtěcha 21.04.2018 So 16:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Liturgie ke cti sv. Jiří 24.04.2018 Út 18:00 Bazilika sv. Jiří Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie památky sv. Zikmunda 30.04.2018 Po 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie sl. výročí posvěcení katedrály 12.05.2018 So 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie slavnosti sv. Jana Nepomuckého 15.05.2018 Út 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
60. mezinárodní vojenská pouť do Lurd (Francie) 18.05.2018 08:30 Lurdy Zahraničí Lurdy Roman Albrecht
Liturgie přijetí do katechumenátu 19.05.2018 So 16:30 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Vigilie slavnosti Seslání Ducha svatého 19.05.2018 So 20:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie slavnosti Seslání Ducha svatého 20.05.2018 Ne 10:00 s Arcidiecéze pražská Praha -
Noc kostelů ve vojenském kostele sv. Jana Nepomuckého 25.05.2018 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie pro kominíky 26.05.2018 So 11:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Liturgie slavnosti Těla a Krve Páně 31.05.2018 Čt 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení 04.06.2018 Po 11:00 kostel sv. Augustina Diecéze brněnská Brno -
Liturgie slavnosti sv. Víta 15.06.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
20. výročí obnovení duchovní služby v armádě (Praha) 19.06.2018 Út 00:00 různé v Praze Arcidiecéze pražská Praha -
Sportovní den Cyrilometodějského gymnázia 21.06.2018 Čt 11:15 Cyrilometodějské gymnázium Diecéze brněnská Brno -
Liturgie kněžského svěcení 23.06.2018 So 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Závěrečná mše Cyrilometodějského gymnázia 28.06.2018 Čt 11:15 kostel sv. Augustina Diecéze brněnská Brno -
Kněžské svěcení Vojtěcha Blažka 30.06.2018 So 10:00 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice Marek Novák
Mše sv. pro účastníky Sokolského sletu 01.07.2018 Ne 00:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Primiční mše Vojtěcha Blažka 01.07.2018 Ne 16:00 sv. Bartoloměj Diecéze českobudějovická Pelhřimov Marek Novák
Společenské setkání v Pastoračním centru Duchovní služby AČR (Luleč) 05.07.2018 Čt 00:00 Pastorační centrum Duchovní služby Armády ČR Diecéze brněnská Luleč u Vyškova -
Liturgie sv. Václava 28.09.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Pouť / setkání asociace křesťanů v armádě 29.09.2018 So 00:00 bude upřesněno - bude upřesněno -
Liturgie svátku sv. Lukáše 18.10.2018 Čt 17:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Rekviem za oběti heydrichiády 20.10.2018 So 12:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Ekumenická modlitba za vlast 27.10.2018 So 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie slavnosti Všech svatých 01.11.2018 Čt 18:00 Všech svatých Arcidiecéze pražská Praha -
Ekumenická bohoslužba ke dni válečných veteránů 08.11.2018 Čt 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie za služebníky církve 10.11.2018 So 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie ke cti sv. Anežky České 13.11.2018 Út 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Ekumenická modlitba za oběti totalitních režimů 17.11.2018 So 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie památky sv. Cecílie 21.11.2018 St 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie přijetí do katechumenátu 01.12.2018 So 16:30 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie pátku od 1. neděli adventní 07.12.2018 11:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Předvánoční koncert pro Válečné veterány 13.12.2018 Čt 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie slavnosti Narození Páně – v noci 25.12.2018 Út 00:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie slavnosti Narození Páně – ve dne 25.12.2018 Út 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Liturgie na poděkování Bohu 31.12.2018 Po 16:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová