Liturgie / akce Datum Den Čas Místo Diecéze Město Fotografové
Noc kostelů ve vojenském kostele sv. Jana Nepomuckého 25.05.2018 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha -
Noc kostelů 25.05.2018 09:00 Věznice Příbram Arcidiecéze pražská Příbram Martina Řehořová
Noc kostelů 25.05.2018 16:00 sv. Petr a Pavel Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Noc kostelů 25.05.2018 17:30 kostel sv. Petra a Pavla Diecéze ostravsko-opavská Hradec nad Moravicí Michael Bujnovský
Noc kostelů 25.05.2018 18:00 kostel sv. Vojtěcha Diecéze českobudějovická České Budějovice -
Noc kostelů 25.05.2018 18:00 katedrála Božského Spasitele Ostrava Diecéze ostravsko-opavská Ostrava Zdeněk Poruba
Noc kostelů v Napajedlích 25.05.2018 18:00 Kostel svatého Bartoloměje Arcidiecéze olomoucká Napajedla Tomáš Holeček
Koncert chval - Schola brněnské mládeže (Noc kostelů) 25.05.2018 18:00 Kostel svatých Janů - Minorité Brno Diecéze brněnská Brno Dušan Kadlec
Noc kostelů 25.05.2018 18:00 Kostel sv. Vavřince Diecéze litomeřická Jezvé Jana Chadimová
Noc Kostelů 2018 25.05.2018 19:00 Kostel Nejsvětější Trojice Diecéze ostravsko-opavská Veselí u Oder Nela Franková
Noc kostelů 25.05.2018 19:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Noc kostelů 25.05.2018 19:30 chrám sv. Michala Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Noc kostelů 25.05.2018 19:30 Nanebevzetí Panny Marie Diecéze litomeřická Ústí nad Labem Kryštof Waněk
Noc Kostolov - 25.05.2018 20:00 V ruinách lode kostola sv. Kataríny Alexandrijskej Zahraničí Dechtice, Slovensko Martin Štecher
Noc kostelů 25.05.2018 20:00 všechny kostely ve Strakonicích Diecéze českobudějovická Strakonice Michal Klečka
Noc kostelů 25.05.2018 21:00 Husův sbor Nusle Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Setkání trvalých jáhnů českobudějovické diecéze 26.05.2018 So 09:00 Proboštský kostel Nanebevzetí Panny Marie Diecéze českobudějovická Veselí nad Lužnicí -
Misijní pouť 26.05.2018 So 09:00 Bazilika sv. Prokopa Diecéze brněnská Třebíč Štěpán Langášek Iva Horálková
Farní den - Brno-Žabovřesky 26.05.2018 So 10:30 Kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, SDB, Brno - Žabovřesky Diecéze brněnská Brno -
Slavnostní žehnání slatiny při otevření lázeňské sezóny 26.05.2018 So 10:30 Třeboň Diecéze českobudějovická Třeboň Marie Košinová
Liturgie pro kominíky 26.05.2018 So 11:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Full of Life 26.05.2018 So 22:30 Farnost sv. Vavřince Diecéze brněnská Brno David Sís
Jízda králů ve Vlčnově 27.05.2018 Ne 08:00 sv. Jakuba ve Vlčnově Arcidiecéze olomoucká Vlčnov Pavel Ingr
Prvni prijmani 27.05.2018 Ne 09:00 Božskeho Srdce Páně Diecéze ostravsko-opavská Nový Bohumín Lena Labajová
První sv. Přijímání 27.05.2018 Ne 09:00 P. M. Královny a sv. Jiljí Diecéze českobudějovická Třeboň Marie Košinová
1. sv. přijímání 27.05.2018 Ne 09:30 Modřice Diecéze brněnská Modřice Štěpán Langášek
První svaté přijímání dětí 27.05.2018 Ne 09:30 katedrála Božského Spasitele Ostrava Diecéze ostravsko-opavská Ostrava Zdeněk Poruba
První sv. přijímání. 27.05.2018 Ne 10:00 Sv. Václav Arcidiecéze olomoucká Olomouc Pavel Langer
Poutní mše svatá 27.05.2018 Ne 10:00 kostel Nejsvětější Trojice Diecéze českobudějovická Křemešník Mirka Dolanská
První svaté přijímání 27.05.2018 Ne 10:00 Kostel Všech svatých Milotice Arcidiecéze olomoucká Milotice Richard Smolák
Mše svatá 27.05.2018 Ne 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Biřmování 27.05.2018 Ne 10:30 Nanebevzetí Panny Marie Diecéze litomeřická Ústí nad Labem Kryštof Waněk
Mše svatá k výročí posvěcení kostela a 1. svaté přijímání 27.05.2018 Ne 10:30 sv. Kateřiny Arcidiecéze olomoucká Boršice u Blatnice Vojtěch Pospíšil
udělování svátosti biřmování 27.05.2018 Ne 11:00 kostel Jména Panny Marie Diecéze českobudějovická Lomec u Vodňan Michal Klečka
slavnostní Bohoslužba za charitu 29.05.2018 Út 17:00 sv. Mikuláš Diecéze českobudějovická České Budějovice -
Koncert Pavla Helana a scholy Bohumin 31.05.2018 Čt 00:00 Kostel Božského Srdce Páně Diecéze ostravsko-opavská Nový Bohumín Lena Labajová
Liturgie slavnosti Těla a Krve Páně 31.05.2018 Čt 17:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
slavnost Těla a Krve Páně 31.05.2018 Čt 18:00 Uherské Hradiště Arcidiecéze olomoucká Uherské Hradiště Radek Šipka
Requiem za Přemysla Otakara II 01.06.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Diecézní setkání ministrantů. 02.06.2018 So 09:30 farní zahrada Diecéze královéhradecká Litomyšl -
První svaté přijímání 03.06.2018 Ne 09:30 kostel sv. Víta Diecéze českobudějovická Český Krumlov Lukáš Kus Michal Klečka
První svaté přijímání 03.06.2018 Ne 09:30 Kostel sv. Gotharda Arcidiecéze pražská Český Brod Jiří Plaček
1. sv. přijímání 03.06.2018 Ne 10:00 Farní kostel Arcidiecéze olomoucká Uherský Brod Dominik Novák
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení 04.06.2018 Po 11:00 kostel sv. Augustina Diecéze brněnská Brno -
Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 08.06.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Diecézní pouť 08.06.2018 18:00 sv. Václav Diecéze českobudějovická Sušice Marek Novák
Diecézní pouť 09.06.2018 So 09:00 sv. Václav Diecéze českobudějovická Sušice Michal Klečka Marek Novák
První svaté přijímání 10.06.2018 Ne 09:30 kostel sv. Víta v Tuchoměřicích Arcidiecéze pražská Praha Jakub Šerých
Prvni sv. přijímání 10.06.2018 Ne 10:00 Nejsvětějšího srdce Páně Diecéze brněnská Brno - Husovice Tomáš Cigánek
1. svaté přijímání 10.06.2018 Ne 10:30 kostel sv. Janů Diecéze brněnská Brno Petr Synek Štěpán Langášek
Korunovace Panny Marie Svatohorské 10.06.2018 Ne 11:00 Svatá Hora Arcidiecéze pražská Příbram Jana Chadimová
Domácí pouť ke cti svatého Antonína 13.06.2018 St 17:00 Blatnická hora Arcidiecéze olomoucká Blatnice pod svatým Antonínkem Petr Nedoma
Liturgie slavnosti sv. Víta 15.06.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Diakonská vysviacka 15.06.2018 20:00 Bazilika sv. Emeráma Zahraničí Nitra Mária Švecová
Pouť na křídlech pomoci 16.06.2018 So 10:00 Svatá hora Arcidiecéze pražská Příbram Martina Řehořová
mše svatá sloužená kardinálem Dominikem Dukou 16.06.2018 So 14:00 Bazilika Nanebevzetí Panny Marie - Příbram Martin Myslivec
1. svaté přijímání 17.06.2018 Ne 10:30 Spořilov Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Hlavní pouť 17.06.2018 Ne 18:30 Blatnická hora Arcidiecéze olomoucká Blatnice pod svatým Antonínkem Zbyněk Šišpera Petr Nedoma
20. výročí obnovení duchovní služby v armádě (Praha) 19.06.2018 Út 00:00 různé v Praze Arcidiecéze pražská Praha Jiří Plaček
Sportovní den Cyrilometodějského gymnázia 21.06.2018 Čt 11:15 Cyrilometodějské gymnázium Diecéze brněnská Brno -
Festival Kefasfest 22.06.2018 18:00 Rosa Coeli Diecéze brněnská Dolní Kounice Vojtěch Hlávka
Liturgie kněžského svěcení 23.06.2018 So 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Pouť sv. Jana u minoritů v Brně 24.06.2018 Ne 15:30 Kostel svatých Janů - Minorité Brno Diecéze brněnská Brno -
Závěrečná mše Cyrilometodějského gymnázia 28.06.2018 Čt 11:15 kostel sv. Augustina Diecéze brněnská Brno -
Slavnost sv. Petra a Pavla 29.06.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Kněžské svěcení 30.06.2018 So 09:30 Katedrála sv. Václava Arcidiecéze olomoucká Olomouc Dominik Novák
Kněžské svěcení Vojtěcha Blažka 30.06.2018 So 10:00 katedrála sv. Mikuláše Diecéze českobudějovická České Budějovice Anička Zemanová Marek Novák
Ukrajinský festival, pořádaný Střediskem humanitární pomoci a rozvojové spolupráce DCHOO 30.06.2018 So 17:00 Centrum - Ostrava střed Diecéze ostravsko-opavská Ostrava Michaela Gavláková Lena Labajová
Mše sv. pro účastníky Sokolského sletu 01.07.2018 Ne 00:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Martina Řehořová
Primiční mše svatá Jiřího Šůstka 01.07.2018 Ne 14:30 Kostel sv. Martina/ Pozlovice Arcidiecéze olomoucká Pozlovice Radek Šipka František Ingr
Primiční mše Vojtěcha Blažka 01.07.2018 Ne 16:00 sv. Bartoloměj Diecéze českobudějovická Pelhřimov Anička Zemanová Marek Novák
Společenské setkání v Pastoračním centru Duchovní služby AČR (Luleč) 05.07.2018 Čt 00:00 Pastorační centrum Duchovní služby Armády ČR Diecéze brněnská Luleč u Vyškova Václav Vlach
Bohoslužba při výročí mučednické smrti Mistra Jana Husa 06.07.2018 15:00 Betlémská kaple v Praze - Praha Petr Synek
La Nuit des Chimeres 06.07.2018 21:00 St Julien Zahraničí Le Mans Michal Havel Jana Havlová
Hlavni Prokopska pout 08.07.2018 Ne 10:00 Sázavský klášter Arcidiecéze pražská Sázava Roman Albrecht
Mše svatá na Velkém Lopeníku 21.07.2018 So 11:00 Rozhledna na Velkém Lopeníku 911 m.n.m. Arcidiecéze olomoucká Lopeník Martin Štecher
Jahenske sveceni 08.09.2018 So 10:00 Sv. Vit Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Roman Albrecht
Liturgie sv. Václava 28.09.2018 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Pouť / setkání asociace křesťanů v armádě 29.09.2018 So 00:00 bude upřesněno - bude upřesněno -
Zahajovací mše nového akademického roku VKH Praha 03.10.2018 St 19:00 sv. Ignác Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie svátku sv. Lukáše 18.10.2018 Čt 17:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Rekviem za oběti heydrichiády 20.10.2018 So 12:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Jiří Plaček
Ekumenická modlitba za vlast 27.10.2018 So 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Slavnostní celocírkevní bohoslužba Církve československé husitské 28.10.2018 Ne 09:00 Sbor kněze Ambrože Diecéze královéhradecká Hradec Králové -
Liturgie slavnosti Všech svatých 01.11.2018 Čt 18:00 Všech svatých Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Ekumenická bohoslužba ke dni válečných veteránů 08.11.2018 Čt 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie za služebníky církve 10.11.2018 So 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
6. setkání schol 10.11.2018 So 10:30 sv. Antonín Diecéze brněnská Rozseč nad Kunštátem -
Liturgie ke cti sv. Anežky České 13.11.2018 Út 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová Michal Havel
Ekumenická modlitba za oběti totalitních režimů 16.11.2018 20:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jiří Plaček Jana Havlová
Liturgie památky sv. Cecílie 21.11.2018 St 18:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Liturgie přijetí do katechumenátu 01.12.2018 So 16:30 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Roman Albrecht
Liturgie pátku od 1. neděli adventní 07.12.2018 11:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel Jana Havlová
Předvánoční koncert pro Válečné veterány 13.12.2018 Čt 00:00 vojenský kostel sv. Jana Nepomuckého Arcidiecéze pražská Praha Jiří Plaček
Liturgie slavnosti Narození Páně – v noci 25.12.2018 Út 00:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha -
Liturgie slavnosti Narození Páně – ve dne 25.12.2018 Út 10:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Michal Havel
Liturgie na poděkování Bohu 31.12.2018 Po 16:00 sv. Vít Arcidiecéze pražská Praha Jana Havlová
Vigilie Slavnosti Zmrtvýchvstání Páně 20.04.2019 So 19:30 Anežky České Arcidiecéze pražská Praha Spořilov Roman Albrecht